Atsauksmes

Vineta, Miķeļa (2 gadi un 3 mēneši) mamma

Ar miega feju Paulu “satikāmies” pilnīgi netīšām un necerēti veiksmīgi. Draudzējoties ar bēbīšu vienaudžu mammām Facebook domubiedru grupiņā, kāda no mammām bija padalījusies ar Paulas sludinājumu – meklē ģimenes, kurās aug bērniņš ar miedziņa problēmām. Lasot aprakstu, šķita, ka lasu spogulī. Katrs vārds bija par mums – lielais brālītis (2g3m tajā brīdī) nebija nogulējis nevienu pašu nakti bez pamošanās, raudāšanas un vecāku pacietības pārbaudes. Aizsūtīju pieteikumu, zinot, ka palīdzība mums ļoti noderētu, bet pat necerēju, ka tiksim izvēlēti šim darbiņam. 😍
Sākot Miķeļa miega pārvērtības, neticēju, ka izdosies, jo šķita, ka viss ir izmēģināts, taču Paulas zināšanas un mūsu apņēmība bija pārākas par mūsu dēliņa (un mūsu) sliktajiem miega paradumiem.
Brīžos, kad rokas nolaidās, “laužot” miega netikumus, kad biju gatava padoties un atgriezties pie ierastās miega kārtības, Paula bija tā, kas simtprocentīgi atbalstīja, iedrošināja un pārliecināja, ka ir jāturpina un viss kas notiek, ir zināms, saprotams un, galu galā, normāls. Tā, daloties priekos un bēdās, pagāja mūsu sadarbības 2 nedēļas. Īss laiks, taču uzlabojums jau bija redzams pirmās nedēļas beigās.
Mums tika piemeklēts jaudīgais miega uzlabošanas “triecienkomplekts” un arī pēc sadarbības laika beigām lielā mērā turpinām iesākto.
Miķeļa miegs, mūsu – vecāku, izpratne par bērna miegu un attieksme pret to ir krietni uzlabojusies. Aptuveni nedēļu pēc sadarbības noslēguma (ar likumsakarīgiem izņēmumiem), puisītis arvien biežāk nogulēja visu nakti. Nu jau būs otrais mēnesis ar jauno bērnu miega konceptu mūsmājās. Un, jāteic, tas ir maģiski. Gulēt. Visu nakti. No vakara līdz rītam. VISU nakti. Milzīgs paldies Paulai par viņas zināšanām un iespēju noticēt, ka mierīga nakts nepienākas tikai jauniešiem un pensionāriem!

Baiba & Gunārs, Melisas (11 mēneši) vecāki

Ar Paulu iepazināmies, kad mūsu meitiņai Melisai bija 11 mēneši. Šo 11 mēnešu laikā, principā, nebija bijusi neviena nakts, kad mūsu meitiņa būtu izgulējusi nakti bez vairākkārtīgas pamošanās. Naktīs Melisa cēlās augšā apmēram 3-4 reizes. Lieki piebilst, ka mūsu miegs šādā ilgstošā režīmā bija būtiski cietis, kas atstāja iespaidu arī uz nākamo dienu darbībām un arī uz veselību. Pa naktīm pat ņēmām meitiņu blakus sev gultā, jo spēka vēl celt meitiņu iekšā un ārā no gultiņas naktīs jau vairāk nebija.
Tāpēc bija patiess prieks, kad mums bija iespēja sadarboties ar Paulu. Paula uzklausīja mūsu stāstu un jau pirmajā tikšanās reizē sniedza mums ļoti noderīgus padomus un ieteikumus ko vajag pamainīt attiecībā uz meitiņas gulēšanas grafiku un apkārtējiem apstākļiem. Ar Paulu strādājām 2 nedēļas, bet, principā, jau otrajā naktī kopš uzsākām sadarbību, mums meitiņa nogulēja visu nakti (no plkst.19:00-7:00), ar vienu nakts ēšanas reizi. Pēc pāris naktīm meitiņa saprata, ka arī šī viena nakts ēšana viņai vairāk nav vajadzīga, jo gulēt pa naktīm taču ir feini!  🙂 Bija liels prieks, kad redzējām, ka meitiņa arī pati var aizmigt savā gultiņā bez vecāku palīdzības, kā arī miedziņš pa dienām bija kļuvis pilnvērtīgāks un labāks.
Par to, ka mums atkal pēc ilgstoša perioda bija pilnvērtīgs nakts miegs, varam pateikties tikai un vienīgi Paulai. Sadarbības gaitā Paula nekad neatteica padomu un savus ieteikumus, ja mums bija radušies kādi jautājumi. Tā kā, droši varam apgalvot, ja jums ir līdzīga situācija, ir svarīgs nakts miegs un miers mājās, tad droši sazinieties ar Paulu 

Laila, Keitas (1 gads un 5 mēneši) mamma

Meitiņai palika 1,5 gads un kopš 5 mēnešu vecuma nebija izgulējusi nevienu nakti. Pati jau biju pārgurusi, meitiņa arī neizgulējusies un sapratu, ka kaut kas ir jādara lietas labā. Pilnīgi nejauši Facebook atradu Miega peli.
Paula uzklausīja mūsu problēmas, iedziļinājās katrā detaļā, atbildēja uz visiem mums interesējošiem jautājumiem. Uzreiz radās sajūta, ka varam Paulai uzticēties un, ka viņa noteikti mums palīdzēs. Arī šaubu gadījumos es varēju Paulai visu jautāt un viss man tika laipni un sīki izskaidrots.
Sakārtojot dienas ritmu un ievērojot Paulas ieteikumus, mēs esam tikuši pie izgulētām naktīm un laba garastāvokļa!
Noteikti iesaku Miega peli visiem vecākiem, kuru bērniņiem ir miega problēmas. Tas ir vairāk kā tā vērts!
Liels un mīļš paldies Paulai!  🙂)))))

Rasa, Emīla (2 gadi un 7 mēneši) mamma

Noteikti iesaku visiem, kuriem bērns naktī mostas, slikts gulētājs, grūti piedabūnams gulēt u.t.t. Un neklausieties, tajos, kas saka, ka nu jā, bērnu naktīs mostas ut.t. Nē, Paula pierādīja, ka tā gan nav. Ja Jums liekas, ka visu esat izmēģinājuši, bet nekas nestrādā un bērna miegs neuzlabojas, Jūs neesat pamēģinājuši Paulas palīdzību. Profesionāla, iedziļinās un galvenais palīdz to visu īstenot. Mana vienīgā “škrobe”, ka sastapu Paulu tikai tagad, kam manam bērnam gandrīz 3 gadi:)

Zane, Artūra (7 mēneši) mamma

Noteikti iesaku tiem, kam miedziņš nav sakārtojies. Ar izmainītu dienas ritmu esam tikuši pie mierīgam naktīm, labas apetītes pa dienu un visādi citādi ļoti priecīgu bērnu ☺️

Mamma ar meitu (1 gads un 1 mēnesis) (vēlējās palikt anonīmi)

“Miega peli” uzrunāju drīz pēc meitas pirmās dzimšanas dienas.

Nebija tā, ka biju izmisumā, mazliet nogurusi gan. Mums ir brīnišķīga meita, bet gribējās labāk saprast viņas reālās miega un nomoda vajadzības. Problēmas mums sagādāja ilgās nakts midzināšanas, dienas miegi bieži viena arī bija kā loterija, aizmigt pati nemācēja, īpaši vakarā. Arī ēšana naktī divas/trīs reizes likās mazliet par daudz šim vecumam. Sapratu, ka jāmaina lietas, bet nezināju ko un kā.

Forumos rakties negribēju, esmu pārbaudījusi, ka draudzeņu un radu padomi arī reti kad reāli noder, man esošās grāmatas arī īsti nepalīdzēja. Tāpēc uzrunāju cilvēku, kas šajos jautājumos ir profesionāli iedziļinājies, proti, miega konsultanti Paulu. Viņa jau pirmās konsultācijas laikā parādīja daudzus virzienus, kuros jāstrādā, lai manis iecerēto harmoniju sasniegtu. Beidzot man bija instrumentu kaste, kuru sāku pamazām likt lietā. Man par pārsteigumu, sakārtojot vienu lietu, sakārtojās arī daudzas citas un, kopā strādājot, mēs tikām pie bērna, kas:

  • noguļ stabili divas diendusas dienā BEZ pilnīgi nekādas midzināšanas (ielieku gultā un aizmieg PATI, bez raudāšanas, spēlējoties, kas iepriekš bija neiedomājami)
  •      arīī uz nakts miedziņu aizmieg PATI
  • esam atbrīvojušies no nakts ēdienreizēm, tas nozīmē, ka es guļu VISU NAKTI! Tas man īsti nebija mērķis, bet tas nāca komplektā ar sakārtotiem miegiem. Patīkams bonuss, kā teikt. 😀
  • ir mazāk kašķu
  • vakarā man beidzot ir SAVS LAIKS! Varu atpūsties no bērnkopības jautājumiem un pievērsties citiem.

Ja sākotnēji mums bija vēlme sakārtot tika dažas lietas, tad esam sakārtojuši daudz vairāk! Jo tas viss nāk komplektā: ēšana, gulēšana, nomoda un miera laiks.

Ir tikai viena lieta, ko nožēloju, ka nesāku to darīt ātrāk, jo ir tiešām milzum daudz lietu, ko mēs par mūsu bērnu miegu un ritmu vienkārši nezinām! To nemāca nevienos jauno vecāku kursos, bet vispār līdzās zīdīšanas un hendlinga tēmām pat ļoti, ļoti vajadzētu . 😊 Vienkārši miegs ir pārāk svarīgs jautājums gan bērniem, gan vecākiem, lai problēmas šajā sfērā pieciestu ar domu “gan jau pāries” un “neizgulēties ir normāli”. Tāpēc novēlu arī citiem jaunajiem vecākiem nepieciest savu miega diskomfortu un prasīt palīdzību cilvēkiem, kas šajos jautājumos tiešām orientējas. Garantēju, ka jūs par savu bērnu, ar kuru ļoti iespējams pavadāt 24/7, uzzināsiet ļoti daudz jauna. 😊

Ketija, Kristenas (2 gadi) mamma

Teju divus gadus nezināju ko nozīme izgulēties. Kādu laiku apsvēru domu vērsties pie Paulas pēc palīdzības, bet baidījos, ja nu neizdosies, ja nu tas tomēr ir pārejoši? Līdz šim centos darīt visu kā labāk savām meitām, bet izrādās bieži šāvu galīgi greizi. Tad nu uzrunāju Paulu un sapratu, ka jāmēģina. Un ak laime, būtu zinājusi agrāk, cik patīkami bērnus likt gulēt 19:00 un beidzot savā ikdienā atrast laiku arī sev! Esmu ārkārtīgi pateicīga par sadarbību ar Miega Peli. Vērsos pēc palīdzības saistībā ar divgadnieci, bet rezultātā ieviesām izmaiņas arī manai jaunākajai meitai. (5 mēneši) Un nu es naktīs guļu! Berni ir izgulējušies un visam pa virsu, man ir miera pilni vakari. Milzīgs paldies Tev, Paula.
Laimīga mamma, laimīgi bērni. 

Lauma, Odrijas (9 mēneši) mamma

 

Milzīgs paldies Paulai par miega atgriešanu mūsmājās! Meitiņa kopš dzimšanas bija slikta gulētāja – ja naktī vēl kaut cik, tad pa dienu ļoti švaki.
Sadarbībā ar Miega peli tika izmainīts dienas grafiks, atradināta no gulēšanas ar knupi un aizmigšanas ēdot. Jau pēc pirmās dienas bija jūtami uzlabojumi, ļoti ātri mazā pielāgojās bez lieliem pārdzīvojumiem.
Tagad ir labas diendusas, laicīgi iet gulēt un noguļ visu nakti. Iepriekš man tas šķita neiespējami, ka mana mazā 10mēnešiece ielikta gultiņā varētu mierīgi bubināt un spēlēties līdz pati aizmieg, bet tagad tas notiek tieši tā.  🙂

Maija, Renāra (9,5 mēneši) mamma

Miega pele bija tieši tas kas vajadzīgs, lai mūsu mājās būtu harmonija un izgulējušies cilvēciņi.
Mūsu dēliņš savos 9,5 mēnešos cēlās naktīs ik pa 45minūtēm-2 stundām, un pieprasīja mammas pienu, kas nozīmēja, ka visu naktsmiegs bija nekāds.Spēja uz nakti aizmigt tikai pie krūts vai šušinot un šūpinot. Bet tad ar Miega peles palīdzību jau pāris dienu laikā dēliņš iemācījās aizmigt patstāvīgi un arī nakts celšanās un ēšanas bija beigušās! Esam laimīgi un bezgala pateicīgi 🙂

Beāte, Lūkasa (2 gadi un 8 mēneši) mamma

Liels paldies Paulai, kura palīdzēja mums sakārtot miega režīmu dēliņam (2g.,8 mēn.). Kopš nomainījām redeļu gultiņu uz tādu, no kuras pats var izkāpt, dēls regulāri naktīs nāca uz “lielo” gultu. Arī vakarā bija grūtības nolikt gulēt – “cīnījāmies” 2 stundas, bija jāsēž blakus, jāliek roka uz sejas, lai dēliņš aizmigtu. Kopš sadarbības, esam sakārtojuši gulēt iešanas režīmu, kā arī dēls visu nakti noguļ savā gultā un priecīgs mostas no rītiem. Paldies 

Dinija, Leonarda (3 gadi un 6 mēneši) mamma

Ja Jums bèrnam ir grùtíbas ar naktsmieru, aizmigšanu utt., tad Paula Jums palídzès, izskaidros un atradís īsto risinàjumu kà ar to tikt galà!
Mums viña visu łoti labi pastàstíja, sastàdíja personalizètu plànu un cítígi sekoja lídzi procesam!

Varu teikt, ka viña mums palídzèja un pèc 2 nedèłu darba jau bija uzlabojumi un pàrmaiñas uz labo pusi!

Łoti jauka un atbildíga, ar mīlestíbu un dziłu izpratni pret to, ko dara!

Māra, Lauras (2 gadi un 4 mēneši) mamma

Paula mums deva drosmi un pārliecību pašiem par sevi. Ļoti iedziļinājās mūsu situācijā, izvērtēja bērna temperamentu un ieteica kura miega treniņa metode būtu piemērotāka. Ar stingru pārliecību uzsvēra būtiskāko kas jāievēro, lai būtu panākumi un kur atkāpes nav ieteicamas. Pēc konsultācijas visu apkopoja un atsūtīja pārskatāmu un strukturizētu plānu. Sniedza atbalstu, kad tas bija nepieciešams un spēja rast atbildes uz visiem jautājumiem. Bez Paulas atbalsta mēs tik lielām pārmaiņām nebūtu paši saņēmušies un tas prasīja tikai pāris dienas, lai mēs visi varētu mierpilni gulēt. Paldies par miegu!

Jana, Elizabetes (1 gads un 3 mēneši) mamma

Meitai 1g 3men. Vīrs vairāk nekā gadu gulēja blakus istabā. Es jau biju aizmirsusi, tas nozīmē naktīs GULĒT. Tagad guļam mēs VISI trīs 😍 Tāda sajūta it kā bērns būtu samainīts! Brīžiem nespēju noticēt, ka tas tiešām ir noticis, – bērns guļ BEZ manas klātbūtnes. Miega Pele dara brīnumus 🙏

Rūta, Anetes (10 mēneši) mamma

Tiešām no sirds iesaku! Mana 10mēnešus vecā meitiņa beidzot izguļ visu nakti bez pamošanās! Līdz šim gulējām visi trīs kopā lielajā gultā, mošanās dažreiz bija ik pa 40 min. 🙈 un iemigšana meitiņai bija tikai ar krūti…Ak, kā man tas bija apnicis!!! Uzsākot sadarbību jau trešajā naktī, mēs visi trīs beidzot izgulējāmies līdz pat rītam, un visi modāmies smaidīgi! 🥳 Šobrīd mazā pat ir tikusi pie savas guļamistabas, un mierīgi izčuč nakti savā gultiņā!!! 

Maija, Haralda (1,6 mēneši) mamma

Īsi pirms uzsākām kopīgu darbu ar Miega peli, es, intereses pēc, pāris nedēļas pēc kārtas naktīs pierakstīju laikus, cikos mostas mans dēls. Jo naktīs viss notika tādā autopilotā, ka no rītiem jau vairs neko nevarēju atcerēties. Modās viņš ar čīkstēšanu un iemigt spēja tikai padzerot piena maisījumu. Ar Miega peli mainījām bērna režīmu un… izrādās, ka ar to bija pietiekami! Long story short – tagad viņš guļ no 20-8, savā istabā, aizmieg patstāvīgi, mostas tikai vienu reizi – no rītiem 😄 un vienmēr lieliskā noskaņojumā. Un tikpat labi guļ arī diendusu.
Darbs divu nedēļu garumā attaisnojās ar uzviju. Tas nebija viegli vispirms jau pārējiem ģimenes locekļiem – procesa laikā nācās pielāgot savu režīmu, bet varu ar pilnīgu pārliecību apgalvot, ka tas IR tā vērts!
Nav jāciešas un jādzīvo ar domu “tas kādreiz pāries” vai “tās ir pa dienu uzņemtās emocijas un iespaidi”. Izgulējies bērns un pārējie ģimenes locekļi būs daudz laimīgāki un spējīgāki apgūt ko jaunu!
Milzīgs paldies Paulai un veiksmi tiem, kas nolēmuši mainīt miega paradumus 🙌🏻

Laura, Paulas (5 mēneši) mamma

Paula palīdzēja mums sakārtot 5mēnešu vecajai meitiņai miegu. Jo bija jau tik tālu, ka naktī modās ik pēc 45min-1h-1.5h. Jau gandriz menesi nezināju vairs kā ir gulēt pat 2h pēc kārtas.. Bija briesmīgi..
Bet pēc jau mazāk kā nedēļas Paulas vadībā meitiņas miegs un mūsu dzīve līdz ar to ieverojami uzlabojas. Lai ari taja laikā, kad meklējām iemeslus kāpēc meitina nevar nogulēt vairākas stundas pēc kārtas, visi, kam nebija slinkums teica, ka tas ir normāli, jo bērni ir dažādi un var negulēt. Citi pat minēja gadījumus, kad bērns ceļās vairākas reizes naktī līdz pat 4 gadiem, ka mums vispār neesot ko uztraukties. Bet man nelikās ok dzīvot pilnīgā miega badā, tāpēc meklēju atbildes- daudzās grāmatās/internetā..Tad atkal es sapratu, ka daudz ko darām nepareizi, bet ar ko sākt un kā nonākt līdz tam, lai ir pareizi, nesapratu. Meklējumi beidzās, kad uzgāju Miega Peli- Paulu un saņēmu gan atbildes, gan atbalstu. Meitiņa tagad 6 mēnešos guļ 11h naktī un ceļās tikai, lai 1reizi naktī paēstu. Tas ir labums ne tikai mums vecākiem, bet arī bērna attīstībai un pašsajūtai, ļoti ļoti svarīgi spēt gulēt naktī un pašai spēt pārslēgties uz nākamajām miega fāzēm, bez mūsu palīdzības. Milzigs paldies Paula par tavu darbu- iesaku visiem!

Monta, Santas (10 mēneši) mamma

Sadarbību ar Miega peli es atliku vairāku mēnešu garumā, jo pēc katras labāk gulētas nakts likās, ka varbūt tagad būs labāk, varbūt beidzot būs pārgājusi kāda miega krīze vai tamlīdzīgi. Tomēr vienmēr tas bija tikai īslaicīgi. Lasot citu atsauksmes, es nevarēju iedomāties, kas ir Miega peles maģija, lai mana meita jau pirmajā nedēļā gulētu bez trauksmainas mošanās. Bija bail, ka tieši ar mums kaut kas varētu neizdoties, jo paši taču bijām izmēģinājuši dažādas pieejas un diemžēl bez rezultāta. Pēc 10 mēnešiem traucēta nakts miega (ar mošanos apm.4x naktī), es sapratu, ka ir jāriskē un uzrunāju Miega peli. Šķiet, ka mums pietrūka pavisam nedaudz, tomēr tik ļoti būtiskas informācijas, kuru sniedza tieši Miega pele, un jau no pirmās nakts bija uzlabojumi. Vislielākais sirdsmiers man kā mammai bija par to, ka nemaz nenācās pārlieku raudināt vai „mocīt” bērnu, jo nakts miegs ātri vien dabiski sakārtojās pēc Miega peles norādījumiem. Aizmirstiet par apkārtējo komentāriem, ka bērnam negulēt vai bieži mosties ir tikai normāli – katram no mums ir nepieciešams kvalitatīvs un pietiekami ilgs miegs, arī zīdainim. Tagad arī es varu uzrakstīt pozitīvu atsauksmi un iedrošināt ikvienu vecāku vērsties pie Miega peles, ja nepieciešama palīdzība.

Mamma ar meitu (1 gads) (vēlējās palikt anonīmi)

Pie Paulas pēc palīdzības vērsāmies, kad meitiņas biežā mošanās naktīs jau bija ieilgusi 8 mēnešus (sāka negulēt 4 mēnešos). Sākumā likās, ka tas ir izsalkums, bet ilgtermiņā vienkārši pārauga par nespēju aizmigt bez krūts. Izrunājot ar Paulu dienas un nakts gulēšanas paradumus, tikām pie detalizēta plāna kā sakārtojot diendusas tiks uzlabota arī nakts gulēšana. Paralēli miega treniņam atradinājām meitu no krūts ēšanas. Procesa laikā atklājās vēl viens “netikums”, kuru, mēs, labu gribot, bijām pieradinājuši, bet, kā izrādījās, traucēja meitai pašai iemigt pēc atkārtotas mošanās. Pirmā nedēļa bija ļoti grūta. Un tad notika tieši kā Paula solīja – miega regresam sekoja miega pilnas naktis mums visiem. Ieskatam: 1.nakts – 10 mošanās reizes, bet pēc 11. nakts Paula saņēma prieka ziņu – meita nogulēja visu nakti. Paldies Paulai par palīdzību, par lielisku atbalstu un, pats galvenais, par miega atgriešanu mūsu ģimenē.

Mamma ar meitu (vēlējās palikt anonīmi) (5 mēneši)

Izrādās mūsu bērns prot aizmigt pats un gulēt! Kā? Kādēļ mēs viņu tā mocījām nedodot gulēt? Vizinājām stundām ilgi ratos un aizmiegot ar krūti mutē pat līdz 10x naktī! Visiem liels auto pilots un mazākajam ( 5mēneši ) oma nekāda, man arī, apzinoties ka pavadām dienu kopā 24/7 nedodot viens otram mazu atelpas brīdi, bet hei, tam visam ir labas ziņas… un labās ziņas ir Miega Pele Paula. Sākot sadarbību ar Paulu es biju ļoti skeptiska, bet ļāvos pārmaiņām un iedvesmojos no tām! Jau pirmajā naktī sapratām, jā, mūsu bērns guļ! Grib gulēt, māk gulēt un pat patīk tas. Pēc nedēļas jau bija aizmirsies kā tas ir negulēt! Tagad nomodas brīži mums visiem kopā ir tik skaisti, enerģiski un radoši. Atpūtas brīži atjaunojoši un spēcinoši!

Mēs sākam lielu lielu paldies Paulai par viņas dotajiem padomiem, par mūsu izglītošanu un atbalstu!

Austras (1 gads un 6 mēneši) vecāki (vēlējās palikt anonīmi)

Jāatzīst, ka Miega peli uzrunāju tad, kad osteopāta un neirologa ieteikumu ievērošana nedeva nekādus rezultātus un bija pagājusi kārtējā smagā nakts, kad abas bijām gulējušas vien pāris stundas.

Atsāku strādāt, gulēju vidēji 3stundas naktī, jo mūsu meita savā gultā negulēja – tikai blakus un uz manis. Iedomājieties mammas miegu, kad bērns nakts laikā ir nemierīgs, visu laiku maina pozas un vēl brīžam uzliek savu galviņu uz mana kakla vai sejas tā, ka grūti paelpot. Niecīgās miega stundas atspoguļojās bērna noskaņojumā. Meita bija niķīga, lielāko dienas daļu čīkstēja par lietām un situācijām, kas nav viņai pa prātam. Dienas ritms nebija, jo pa dienu gulēja atkarībā no tā kā pa nakti bija gulējusi. Līdz ar to arī ēdienreizes nebija noteiktos laikos, bija grūti saprast, kad meita grib ēst, kad nē. Runāju par bērnu, kuram ir 1,6g.

Ar nepacietību gaidīju sadarbību ar Miega peli. Biju gatava uz visu, lai beidzot varam izgulēties.

Saņēmām miega plānu, strikti pie tā pieturējāmies. Jau pirmajā vakarā mūsu meita pati iemiga gultiņā pēc nieka 40min raudāšanas! Ierastās raudāšanas un kašķi ik vakaru ilga 1-3h. Uzsveru, ka apzinātas un kontrolētas darbības bērna miega uzlabošanai sniedz rezultātu, mūsu gadījumā 40min paraudāšana, ierasto 2h vietā.

Turpmākās gulēt likšanas bija vēl nesāpīgākas-raudāšana līdz 20min.

Jau no pirmās sadarbības dienas mūsu meita naktis nogulēja bez mošanās. Vienu ieraudāšanos naktī (ja tāda bija) uz pāris min es neskaitīju. Pēc 1 nedēļas sadarbības ar Miega peli meita pati iemieg dienas miedziņā un uz nakti. Meitai ir sakārtots dienas režīms, ir konkrēti ēšanas laiki. Ir uzlabojusies apetīte un pats galvenais – meita ir smaidīga, priecīga un IZGULĒJUSIES!🥰♥️

Tāpat arī mēs esam izgulējušies un priecīgāki.

Miega pele ir tik atsaucīga un saprotoša un palīdz ar padomiem kā pareizāk rīkoties, ja rodas jautājumi vai šaubas. 

Mēs novēlam sadarbību ar Miega peli visām ģimenēm, kurām kvalitatīvs miegs ir aizmirsta lieta. ♥️

Baiba, Roja (8,5 mēneši) mamma
Paldies Miega pelei par sadarbību..pēc 9.mēn. ne tikai dēliņš sāk labāk gulēt, bet arī mēs ar vīru.
komunikācija ļoti laba, atbalsts, ieteikumi.
Noteikti ieteiktu citiem vecākiem!
Liene, Katalīnas (11 mēneši) mamma
Sveikas māmiņas! Kāpēc es ieteiktu “Miega peli” ? Pavisam vienkārši, jo Paula spēj sakārtot bērna miedziņu, ir patiešām zinoša šajā jomā.
Mums bija patiešām lielas problēmas ar nakts miegu, arī ar diendusām. Mazā modās neskaitāmas reizes naktī. Pati vairs to nespēju izturēt, man bija miega bads. Abas bijām pārgurušas. Jau pēc pirmās nedēļas bija patiešām manāmi uzlabojumi! Naktī sāka gulēt arvien labāk, diendusas garākas! Kas ir pats galvenais? Ka beidzot abas ar meitiņu esam smaidīgas, dzīvespriecīgas un izgulejušās! Ir spēks māju sakārtot, iziet ārā, kaut kur aizbraukt. Iepriekš gāju pa dienu gulēt, kad vien bija tāda izdevība.
Mēs visi esam neizsakāmi pateicīgi, ka bija šāda iespēja sadarboties ar “Miega peli”!
Jo beidzot, paldies Paulai, ir pienācis tas laiks, kad mazā guļ visu nakti!!! 👍
Mīļās, māmiņas, es tiešām no sirds iesaku nemocīties, ja ir problēmas bērniņam ar miegu, tad tieši šeit jūs varat atrast palīdzību. Manai mazajai jau gadiņš. Gandrīz gadu es mocījos ar cerību, ka gan jau viss pats sakārtosies. 🤦‍♀️Kur es biju ātrāk?
Paldies, paldies, paldies! ❤️🙏💐
Anna, Ričarda (4 mēneši) mamma
Ar Miega peli iepazināmies, kad mums palika 4.mēneši.
Naktīs ik 1h cēlās, raudāšanas pirms diendusām, krenķīgs pa dienu un lieli tumši loki zem acīm.
Sadarbība ilgi 2 nedēļas un bija burvīga.
Paula atsaucīga, atbild saprotoši un izsmeļoši uz visiem jautājumiem, viegli komunicēt un rada cerību, ka viss būs labi. Uzklausa un sastāda rīcības plānu atbilstoši bērniņam un vecākiem, lai visi justos komfortabli. Tā arī jutāmies visas 2 nedēļas.
Paldies, Miega pelei par zināšanām un saprašanu, kas nepieciešams manam dēliņam saldam miegam 🥰
Noteikti turpināsim arī turpmāk konsultēties, lai turpinātu mācīt dēliņam veselīgu un tik ļoti vajadzīgu miedziņu.
Karīna, Amēlijas (10 mēneši) mamma

Mana sadarbība ar Miega Peli ritēja ļoti labi un varu teikt tikai tos pozitīvos vārdus. Kad sāku domu par Miega Peles iesaistīšanu meitiņai bija 10 mēneši. Mums nebija tas trakākais gadījums, bet bija jau apnicis, ka naktī sāka bieži mosties un raudāt. Līdz 6 mēnešu vecumam nesūdzējos, jo likās, ka mazā guļ nu ļoti labi, ka pat es likos ļoti labi atpūtusies, un tad sākas biežās mošanās pa naktīm, vienā brīdī bija tā, ka ik pēc 2h cēlās, tad sapratu, ka man ir vajadzīgs kāds profesionāls atbalsts, kas sakārto mana bērna miegu, jo brīžiem pārņēma bažas par to, ka es varbūt daru ko nepareizu. Tā nu uzrakstīju Paulai un sākām sadarboties ☺️ Mūsu sadarbība ilga vienu nedēļu, kur katru dienu rakstīju atskaites kā mums gājis katru dienu, bija labākas dienas un sliktākas, bet ar kopīgiem spēkiem, ar Paulu izcīnījām, ka meita sāka gulēt visu nakti, arī dienas miedziņš kļuva kvalitatīvāks pēc tam. Mēs jau pirms Miega Peles iesaistīšanas sākām paši aktīvi meklē informāciju, lai uzlabotu meitas miegu, bija prieks dzirdēt no Paulas, ka esam darījuši pareizas darbības. Trūka tikai nedaudz un es tikai varu teikt lielu paldies Paulai par veltīto laiku mums, jo man tieši bija vajadzīgs kāds, kas pasaka un apstiprina manas darbības un iesaka, ko vajadzētu pamainīt vai darīt savādāk.👍

Austras (1 gads un 6 mēneši) vecāki (vēlējās palikt anonīmi)

Jāatzīst, ka Miega peli uzrunāju tad, kad osteopāta un neirologa ieteikumu ievērošana nedeva nekādus rezultātus un bija pagājusi kārtējā smagā nakts, kad abas bijām gulējušas vien pāris stundas.

Atsāku strādāt, gulēju vidēji 3stundas naktī, jo mūsu meita savā gultā negulēja – tikai blakus un uz manis. Iedomājieties mammas miegu, kad bērns nakts laikā ir nemierīgs, visu laiku maina pozas un vēl brīžam uzliek savu galviņu uz mana kakla vai sejas tā, ka grūti paelpot. Niecīgās miega stundas atspoguļojās bērna noskaņojumā. Meita bija niķīga, lielāko dienas daļu čīkstēja par lietām un situācijām, kas nav viņai pa prātam. Dienas ritms nebija, jo pa dienu gulēja atkarībā no tā kā pa nakti bija gulējusi. Līdz ar to arī ēdienreizes nebija noteiktos laikos, bija grūti saprast, kad meita grib ēst, kad nē. Runāju par bērnu, kuram ir 1,6g.

Ar nepacietību gaidīju sadarbību ar Miega peli. Biju gatava uz visu, lai beidzot varam izgulēties.

Saņēmām miega plānu, strikti pie tā pieturējāmies. Jau pirmajā vakarā mūsu meita pati iemiga gultiņā pēc nieka 40min raudāšanas! Ierastās raudāšanas un kašķi ik vakaru ilga 1-3h. Uzsveru, ka apzinātas un kontrolētas darbības bērna miega uzlabošanai sniedz rezultātu, mūsu gadījumā 40min paraudāšana, ierasto 2h vietā.

Turpmākās gulēt likšanas bija vēl nesāpīgākas-raudāšana līdz 20min.

Jau no pirmās sadarbības dienas mūsu meita naktis nogulēja bez mošanās. Vienu ieraudāšanos naktī (ja tāda bija) uz pāris min es neskaitīju. Pēc 1 nedēļas sadarbības ar Miega peli meita pati iemieg dienas miedziņā un uz nakti. Meitai ir sakārtots dienas režīms, ir konkrēti ēšanas laiki. Ir uzlabojusies apetīte un pats galvenais – meita ir smaidīga, priecīga un IZGULĒJUSIES!🥰♥️

Tāpat arī mēs esam izgulējušies un priecīgāki.

Miega pele ir tik atsaucīga un saprotoša un palīdz ar padomiem kā pareizāk rīkoties, ja rodas jautājumi vai šaubas. 

Mēs novēlam sadarbību ar Miega peli visām ģimenēm, kurām kvalitatīvs miegs ir aizmirsta lieta. ♥️

Māris, Maijas (11 mēneši) tētis

No savas puses varu ieteikt sadarboties ar Miega Peli par visiem 100%. Sākumā uz šo, kā jau viss ticamāk lielākā daļa vīru, tēvu, skatījis ļoti skeptiski, un solījumu, ka rezultāts ir garantēts vienmēr, uztvēru nenopietni. Jau trešajā naktī bērns (11 mēneši) nogulēja visu nakti no 19:00-06:00. Pēc visu ieteikumu ievērošanas mēs ar sievu katru vakaru iegūstam brīvību, un bērns ir daudz dzīvespriecīgāks un enerģiskāks. Ja pirms Miega Peles mūsu meitiņa cēlās 4-8 reizes naktī, un neaizmiga bez vecāku iesaistīšanās, tad pēc guļ vidēji no 18:45-06:10 bez pamošanās. Turklāt milzīgs progress ir arī bērna likšanā gulēt. Ja sākumā gulētlikšana bija vismaz 30 minūtes pārdzīvojumu un asaru pilns mirklis, tad tagad bērns pēc ielikšanas gultiņā aizmieg pats 5-10 minūšu laikā. Mani arī ļoti pārsteidza atgriezeniskā saite un elastība no Miega Peles, jo arī pēc konsultāciju perioda beigām tika sniegts detalizēts apraksts kā visu būtu nepieciešams ievērot bērnam augot. Novēlu visiem saldu miegu 😴😴😴

Anete, Lukasa (4 mēneši) mamma
No visas sirds visiem jaunajiem vecākiem iesaku izglītoties un sadarboties ar Miega Peli! 🤩🌸
Jau esot gaidībās sapratu to, ka neko naudz nezinu par to kā zīdainīšiem būtu jāguļ un cik liela nozīme ir miega kvalitātei bērniņa attīstībā. Tāpēc jau savlaicīgi nolēmu, ka, kad mazais būs klāt un būsim tikuši pāri jaundzimušā periodam, tad sazināšos ar Paulu un lūgšu viņas palīdzību bērna miega paradumu veidošanā.
Tad nu lūk, kad manam dēliņam apritēja 2 mēneši, sazinājos ar Miega Peli un viņa man piedāvāja savu ”0-4 mēneši”: veselīgu bērna miega paradumu iedibināšanas lekciju, miega plānu un atbalstu turpmāko divu mēnešu laikā līdz mazais sasniedzis 4 mēnešu vecumu.
Esmu ļoti gandarīta, ka izvēlējos šo pakalpojumu, jo Paula ļoti interesanti, saprotami un precīzi pastāstīja, kādam jābūt bērniņa miegam dažādos vecumposmos un, pats svarīgākais, deva efektīvus padomus kā iedibināt jau no 3/4 mēnešu vecuma veselīgu miega ritmu un iedrošināja dot iespēju bērnam apgūt patstāvīgas iemigšanas prasmes!!! Jāpiebilst arī, ka esmu ļoti pateicīga Paulai par iknedēļu sniegto atbalstu un atbildēm uz visiem maniem jautājumiem bērniņa izaugsmes gaitā.
Jāsaka tā, ka visā šajā procesā vislielāko lomu spēlē un atbildība ir jāuzņemas mums kā vecākiem – vērojot savu bērnu, sajūtot un uzticoties viņam! 👼
Tā rezultātā, šobrīd mans mazais Lukasiņš 4 mēnešu vecumā ir labi izgulējies, omulīgs un dzīvespriecīgs mazulis, kurš pieradis pie savas gultiņas, iemācījies pats iemigt uz visiem miedziņiem, viņam ir izveidojies harmonisks diennakts ritms ar 3 diendusām, kā arī viņam vairs nesagādā problēmas miega fāžu savienošana. 🌞
Vēlreiz vēlos teikt sirsnīgu paldies Paulai par atsaucību, vērtīgajām zināšanām, augsto profesionalitāti un atbalstu! 😍🐭🙌
Evija, Paulas (10 mēneši) mamma
Mans stāsts ir bijis ļoti garšs kā es nonācu līdz šādai palīdzībai, bet īsumā pastāstīšu!
Pirmos mēnešus meitiņa gulēja diezgan labi (man tā likās, jo es taču nezināju kā ir jābūt), bet tāpat iekšējā sajūta juta, ka kaut kas nav riktīgi.
Ļoti ilgs laiks pagāja kamēr atklājām meitai laktozes intoleranci, ap 5-6 mēnešiem un izrādījās, ka atveseļošanās process nebūs ātrs, jo ir piena obv nepanesība uz nenoteiktu laiku. Tas arī bija galvenais iemesls kāpēc meita negulēja pilnvērtīgi un miega jautājums nebija atrsināms.
Situācija pasliktinājās ar katru mēnesi arvien vairāk. Meitiņa negulēja savā gultiņā, bet gulēja tikai šūpuļkrēslā Baby Bjorn. Cēlās vairākas reizes naktī augšā ar raudāšanu, celšanās intervāls bija no 40min. – 2h., ilgāk negulēja, nebija nekāds režīms, viss notika pašplūsmā – katra diena bija savādāka. Bērns mocījās no ilgstoša pārguruma tāpat kā mēs.
Tad sapratām, ka saviem spēkiem netiksim galā un ir vajadzīga miega speciālista palīdzība! Tad pēc labām atsauksmēm atradām “Miega peli” vārdā Paula. Mēs uzsākām 3 nedēļu sadarbību un vienlaicīgi ārstējām veselību un uzlabojumi bija manāmi jau pirmajā nedēļā. Rezultāti ir fantastiski. Neticēju, ka varēs to paveikt! Tagad meita izguļ visu nakti savā gultiņā bez mošanās un ceļas bez raudāšanas un ļoti labi padodas diendusām! Režīma ieviešana ļoti palīdzēja šajā procesā. Beidzot esmu izgulējusies, priecīga un visu varu paspēt. Bērns ir palicis daudz mierīgāks un omulīgāks.
Ceru, ka kādam mana atsauksme palīdzēs un iedrošinās ātrāk rast mieru ģimenē.
Sadarbība ar Paulu bija veiksmīga un noritēja vienkārši. Gribu uzteikt lielo atsaucību un atbalstu ko saņēmu visu šo sadarbības laiku. Cilvēks īstajā vietā! Vairāk saldu miedziņu visiem!
Irēna, Markusa (3 gadi un 7 mēneši) mamma
Jau pagājis kāds brīdis kopš Paula palīdzēja noregulēt músu gandrīz 4-gadnieka ilgo iemigšanu.
Liels paldies. Visi gjimenē esam priecīgi! Ir paredzams dienas ritms, bērns mostas priecīgs, iet gulēt ātri un pats galvenais ir daudz aktīvāks un darbīgāks!
Paula palīdzēja saprast, ka katrs bērns ir individuāls un ne katram šajā vecumā ir nepieciešams dienas miegs, ka rituālam ir nepieciešams laiks un ka šajā vecumā bērns aizmieg labāk, ja vińam łauj sagatavoties miegam ar rituāliem, stāstiem par pienåkumiem (zobi ir jāmazgā) un netraucētu laiku sev!
Mūsu stāsts bija par darbu ar abiem-vecākiem un bērnu!
Paldies par profesionalitāti!
Viktorija, Amēlijas (4 mēneši) mamma

J

Sākšu tā. Kamēr mans bērns guļ, dzerot rīta kafiju, varu uzrakstīt atsauksmi par sadarbību ar Miega Peli.
Mūsu mazā meitiņa gulēja slikti jau no pirmās savas dzimšanas dienas. Pirmo dzīves mēnesi vēl viss bija ciešami, bet pēc tam situācija tikai pasliktinājās. Pa dienu bērns atteicās gulēt ilgāk par 40 min, lai miedziņu pagarinātu vajadzēja mazo visu laiku šūpot rokās, vizināt ratos vai dot krūti. Pa naktīm situācija arī nebija spīdoša, bērns modās katru 1.5h- 2h, iemigt varēja tikai ar krūti mutē. Kad mazajai palika 3 mēneši situācija palika vēl sliktāka, viņa atteicās gulēt stāvošos ratos, mazo bija visu laiku jāvizina. Naktis arī palika sliktākas, cēlās katru stundu. Tā es mocījos mēnesi. Es biju hroniski neizgulējusies, pārgurusi un ar sāpošu galvu. Interesējos par to, kāpēc mans bērns tik slikti guļ nepārtraukti. Mēģināju rast atbildes, jo sapratu, ka neko nedarīt un tā mocīties ir bezatbildīgi. Biju pilnīgi pārliecināta, ka mums nav nekādu veselības problēmu vai kaut kas tamlīdzīgs. Izlasīju ļoti daudz publikāciju par bērna miegu, un kas mums varētu būt par problēmām. Sapratu, ka problēma ir tajā, ka mazā nemāk pāriet no vienas miega fāzes -> nākamajā un ieslīdēt dziļajā miega fāzē patstāvīgi. Bērnam visu laiku vajadzēja palīdzību; šūpošanu, knupi, krūti un t.,t. Man bija daudz dažādas informācijas galvā un es APMĒRAM SAPRATU, kā to darīt, bet viennozīmīgi negribēju to darīt viena. Vēl ko gribēju minēt, ar Paulu sadarbību uzsākām, kad mazajai bija 4 mēneši. Neviens pat nevar iedomāties kā es gaidīju, kad mazajai būs 4 mēneši, jo tikai no šī vecuma var trenēt miedziņu. Vēl gribu minēt, ka atbalsta no apkārtējiem, izņemot vīru vispār NEBIJA, ko es tikai nedzirdēju. Ja godīgi pat vīrs bija nedaudz skeptisks, bet mēģināja to neizrādīt.
!!!!!
Tu nodarbojies ar muļķībām, ko tu fantazē, visi bērni slikti guļ. Bieži man teica, ka mums bērns līdz 2 gadiem slikti gulēja. Teikšu godīgi mani šie argumenti pilnīgi nepārliecināja, visiem atbildēju: Mans bērns nav visi, lai Jūsu bērni slikti guļ, bet par sava bērna miegu es parūpēšos. !!!!
Sadarbība ar Paulu noritēja vienkārši un veiksmīgi. Uzlabojumi jau bija trešajā naktī. Pirmās divas naktis mūsu gadījumā bija visgrūtākās. Pa dienu bērns sāka labāk gulēt kaut kur pēc pirmās sadarbības nedēļas, bet jebkurā gadījumā rezultāti ir fantastiski. Pēc 3 nedēļu miega treniņa mazā sāka mosties tikai vienu reizi naktī, lai paēstu. Ko es vēl gribu minēt, kas ir ļoti svarīgi!!!! Bērns ir palicis daudz mierīgāks, visu laiku smaida un sāka labāk pieņemties svarā. Tiešām mīļie vecāki esmu izgulējusies, priecīga un visu varu paspēt. Ceru, ka kādam mana atsauksme palīdzēs un iedrošinās, jo es ļoti bieži pārlasīju atsauksmes Miega Peles FB mājas lapā, tas mani iedrošināja. Lai visiem saldi miegi.
Monta, Miķeļa (1 gads) mamma
Ilgi ar vīru domājām vai ir vērts uzrunāt Miega Peli, visu šo laiku bija mums atrunas vairāku nedēļu garumā, ka nemierīgas naktis ir dēļ zobiem, ka noteikti tas pāries un mēs drīz labi gulēsim. Mazais naktīs daudz dīdījās, murmināja, meklēja knupi (likām pat vairākus knupjus gultiņā, pat tas nelīdzēja) un bijām spiesti celties ik pa laikam, lai mazais atkal gulētu, iedodot knupi, ko nevar atrast. Beigu beigās izlēmu uzrakstīt Miega Pelei, lai uzsāktu sadarbību, un pavisam godīgi, nenožēlojam ne mirkli, ka to izdarījām. Tagad bērns ir labā noskaņojumā pa dienām (pat mūsu radi un draugi pamanījuši to),labi naktīs guļ- ko gan var vairāk gribēt- visi izgulējušies un laimīgi🤩🥳
P.s. Dēlam palika gadiņš, kad sākām jauno režīmu.
Liels paldies Tev, Paula! 🙏🏼🌺
Daina, Kristera (1 gads un 11 mēneši) mamma
Sveiki! Sadarbību ar Miega Peli uzsākām, kad dēliņam bija 1 gads un 11 mēneši. Visu šo laika periodu, kopš dzimšanas, dēliņš pa naktīm modās. Sākotnēji tās bija 4-5 reizes, bet, uzsākot bērnu dārza gaitas, mošanās naktī kļuva biežāka, pat ik pa stundai. Jāatzīmē, ka visu šo laiku viņš turpināja ēst mammas pienu un gulēt kopā ar vecākiem lielajā gultā. Pēdējā laikā bijām ļoti noguruši no negulēšanas, jo mums abiem jādodas darba gaitās, bet dēlam uz bērnu dārzu. Saprotams, ka tā visa iespaidā, ģimenē bija biežāki kašķi.
Mūsu lielais mērķis, ko gribējām sasniegt, veicot miega sakārtošanas treniņa programmu, bija, lai dēls pa nakti gulētu savā gultiņā un neēstu pa nakti. Ņemot vērā bērna vecumu (jau ir pietiekami liels gudrinieks;) un uzreiz 2 uzstādījumus no mūsu puses (gulēšana savā gultiņā un nakts ēšanas pārtraukšana), Paula mūs brīdināja, ka mūsu izvirzītā mērķa sasniegšana var nebūt tik vienkārša un ātra! Protams, vienkāršākais veids kā sakārtot miegu būtu pilnīga atteikšanās no zīdīšanas, bet tā kā es tomēr negribēju pavisam atmest zīdīšanu (jo, manuprāt, piens palīdzēja stiprināt mazā imunitāti, jo viņš, apmeklējot bērnu dārzu, praktiski neslimoja), tad Paula iedrošināja, ka zīdīšanu varēs turpināt pa dienu. Mēs ar vīru bijām nedaudz skeptiski, vai izdosies sakārtot bērna miegu, pilnībā neatsakoties no zīdīšanas, it īpaši, ja apkārtējie cilvēki visi kā viens apgalvoja, ka tik ilgi kamēr būs zīdīšana, bērns turpinās pa naktīm mosties. Bet mēs tomēr gribējām pamēģināt sadarbību ar Miega Peli, jo bijām hroniski neizgulējušies un brīžiem bija grūti koncentrēties darba pienākumu veikšanai!
Ļoti vērtīga bija sākotnējā klātienes konsultācija, kurā ar Paulu mēs pārrunājām anketā aizpildītos jautājumus, piedāvāto miega kārtošanas programmu, kura atbilstu mūsu vēlmēm un iespējām, kā arī Paulai bija iespēja novērtēt mūsu dēliņa temperamentu un gulēšanas vietu.
Pēc konsultācijas ļoti ātri saņēmām mums individuāli izstrādāto Miega plānu, kas bija skaidrs un ļoti labi uztverams. Ērtības labad, es to izprintēju un ievietoju mapītē, pati sev atzīmējot svarīgākās vietas. Plānā bija ietverti norādījumi guļamistabas, guļvietas iekārtojumam, nakts miegam un diendusai.
Mēs bijām gatavojušies “ļaunākajam scenārijam”- ar stundām garu raudāšanu un negulēšanu un mēs tik tiešām neticējām, ka bērns var aizmigt uz nakti jau plkst. 18, 19! Pupa vietā, kas iepriekš bija dēla aizmigšanas rituāls, ieviesām jaunu vakara rituālu – grāmatas skatīšanos, aizkaru aiztaisīšanu.
Patiesībā jau pēc 2 dienām mazais vairs pa naktīm nemodās un neprasīja mammas pupu. Mēs veidojām Gulēšanas dienasgrāmatu, kur piefiksējām gulētiešanas un mošanās laikus, un citu mums nozīmīgo informāciju. Katru dienu sūtījām Paulai mūsu Gulēšanas dienasgrāmatu, papildot to ar mūsu jautājumiem. Atpakaļ saņēmām detalizētu nakts un dienas miega analīzi, atbildes uz mūsu jautājumiem un skaidrojumus, piemēram, ka agrā celšanās plkst.05 no rīta ir skaidrojama ar bērna pārgurumu, kas krājies no neizgulēšanās ilgstošā laika periodā.
Kā mums tagad iet? Pagājis ir mazāk kā viens mēnesis kopš sākām miega kārtošanu. Mazais čuc savā gultiņā, praktiski naktīs nemostas un neēd pa naktīm. Toties ir uzlabojusies dēliņa apetīte pa dienu. Zīdīšana ārpus nakts tiek turpināta. Vienīgais, ar ko mēs turpinām strādāt, ir agrā celšanās no rītiem. Mums ieteikto “Krēsla” metodi apgrūtina tas, ka dēls var pats izkāpt no savas redeļu gultiņas – līdz ar to mums sanākt iejaukties, lai viņš pirms aizmigšanas un, nepieciešamības gadījumā arī pēc pamošanās (ja ir pārāk agri pamodies), paliktu savā gultiņā.
Mūsu ģimene saka lielu paldies Paulai un Miega Pelei par individuālā Miega plāna izstrādāšanu iedrošinājumu un konsultēšanu! Mums jau ir izdevies panākt vairāk kā cerējām- turpināsim darboties salda miedziņa virzienā😊
Natali, Riharda (2 gadi un 4 mēneši) mamma

Ja jūs jau ilgu laiku sapņojat par izgulētām naktīm zvaigznītē, savā gultā, bez bērna pēdām sejā, tad Jums noteikti iesaku Miega peli. Mēs ļoti ilgi cīnījāmies ar diendusām mājās(tās vienkārši negulēja vai arī aiz noguruma aizmiga 5 vakarā un tad mums ballīte turpinājās līdz 12 naktī). Vai arī aiziešana gulēt 9 vakarā un pēc 2 stundām mošanās, un skraidīšana ap gultu līdz 3 naktī. Kā arī, gulēšana savā gultā bija pilnīgs un skaļš ”Nē”. Bet Paula, ar savām metodēm un zināšanām iemina mums pareizo taciņu. Pēc 2 nedēļu sadarbības ar Paulu + 1 nedēļa paštreniņš, beidzot tas viss ir aiz muguras. Bērns dodas gulēt pus8 vakarā, mostas priecīgs, apmierināts, guļ savā gultā un arī paguļ diendusu. Visi beidzot mājās ir izgulējušies, kas arī uzlabo kvalitāti kopā pavadītajam laikam(tas nav noslēpums, ka ja divgadnieks nav omā, tad nevienam nebūs priecāties 😄).

Sandra, Adriana (10 mēneši) mamma

Miega pele palīdzēja sakārtot miegu gan mammai, gan mazulim. Efekts bija jau redzams pirmajās dienās, bērns ātri pielāgojās un aprada ar jauno miega treniņa metodi. Iepriekš bija izmēģināts viss. Nakts barošana,gulēšana blakus, maigā miega metode pie cita speciālista,nekas nepalīdzēja, nekas  nemainījās, tikai palika sliktāk un es gandrīz nokļuvu dziļā depresijā,jo negulētas naktis raudošs bērns,nekāds režīms, viss vienā lielā putrā. Paula bija mums glābējs. Bija jau pēdējā pile okeānā. Ļoti ilgi domāju vai man to vajag, vai es atkal nevilšos, vai nenodarīšu pāri bērnam.?Bet varu pateikt vienu, visvairāk mēs nodarām pāri nevis mazulim, kas guļ savā gultiņā un miegā atsevišķi, bet mazulim, kas nav izgulējies, kurš ir izmīcījies pa mammas gultu,no rīta ceļas raud, žāvājas, dusmojas utt….Uzskatu, ka perfekts laiks, kad sākt miega treniņu ir ap sešiem mēnešiem, jo ilgāk tiek atlikts viss jo trakāk paliek vēlāk, miega deficīts sakrājas un, visi procesi paliek tikai sliktāki. Tāpēc iesaku nevilcināties un parūpēties par sevi un savu mazuli. Ja tiek ievērotas visas rekomendācijas,ko iesaka miega konsultants, tad bērnam nekas pāri netiek darīts. Jo nevienu brīdi bērns netiek atstāts pilnīgā novārtā.
Ātrākais veids, kā mans dēls iemācījās gulēt, un mums pat nebija stundu raudāšanas. Viss notika ātri un tieši kā viņam derēja. Paldies Mega pelei!