Atsauksmes

Vineta, Miķeļa (2 gadi un 3 mēneši) mamma

Ar miega feju Paulu “satikāmies” pilnīgi netīšām un necerēti veiksmīgi. Draudzējoties ar bēbīšu vienaudžu mammām Facebook domubiedru grupiņā, kāda no mammām bija padalījusies ar Paulas sludinājumu – meklē ģimenes, kurās aug bērniņš ar miedziņa problēmām. Lasot aprakstu, šķita, ka lasu spogulī. Katrs vārds bija par mums – lielais brālītis (2g3m tajā brīdī) nebija nogulējis nevienu pašu nakti bez pamošanās, raudāšanas un vecāku pacietības pārbaudes. Aizsūtīju pieteikumu, zinot, ka palīdzība mums ļoti noderētu, bet pat necerēju, ka tiksim izvēlēti šim darbiņam. 😍
Sākot Miķeļa miega pārvērtības, neticēju, ka izdosies, jo šķita, ka viss ir izmēģināts, taču Paulas zināšanas un mūsu apņēmība bija pārākas par mūsu dēliņa (un mūsu) sliktajiem miega paradumiem.
Brīžos, kad rokas nolaidās, “laužot” miega netikumus, kad biju gatava padoties un atgriezties pie ierastās miega kārtības, Paula bija tā, kas simtprocentīgi atbalstīja, iedrošināja un pārliecināja, ka ir jāturpina un viss kas notiek, ir zināms, saprotams un, galu galā, normāls. Tā, daloties priekos un bēdās, pagāja mūsu sadarbības 2 nedēļas. Īss laiks, taču uzlabojums jau bija redzams pirmās nedēļas beigās.
Mums tika piemeklēts jaudīgais miega uzlabošanas “triecienkomplekts” un arī pēc sadarbības laika beigām lielā mērā turpinām iesākto.
Miķeļa miegs, mūsu – vecāku, izpratne par bērna miegu un attieksme pret to ir krietni uzlabojusies. Aptuveni nedēļu pēc sadarbības noslēguma (ar likumsakarīgiem izņēmumiem), puisītis arvien biežāk nogulēja visu nakti. Nu jau būs otrais mēnesis ar jauno bērnu miega konceptu mūsmājās. Un, jāteic, tas ir maģiski. Gulēt. Visu nakti. No vakara līdz rītam. VISU nakti. Milzīgs paldies Paulai par viņas zināšanām un iespēju noticēt, ka mierīga nakts nepienākas tikai jauniešiem un pensionāriem!

Baiba & Gunārs, Melisas (11 mēneši) vecāki

Ar Paulu iepazināmies, kad mūsu meitiņai Melisai bija 11 mēneši. Šo 11 mēnešu laikā, principā, nebija bijusi neviena nakts, kad mūsu meitiņa būtu izgulējusi nakti bez vairākkārtīgas pamošanās. Naktīs Melisa cēlās augšā apmēram 3-4 reizes. Lieki piebilst, ka mūsu miegs šādā ilgstošā režīmā bija būtiski cietis, kas atstāja iespaidu arī uz nākamo dienu darbībām un arī uz veselību. Pa naktīm pat ņēmām meitiņu blakus sev gultā, jo spēka vēl celt meitiņu iekšā un ārā no gultiņas naktīs jau vairāk nebija.
Tāpēc bija patiess prieks, kad mums bija iespēja sadarboties ar Paulu. Paula uzklausīja mūsu stāstu un jau pirmajā tikšanās reizē sniedza mums ļoti noderīgus padomus un ieteikumus ko vajag pamainīt attiecībā uz meitiņas gulēšanas grafiku un apkārtējiem apstākļiem. Ar Paulu strādājām 2 nedēļas, bet, principā, jau otrajā naktī kopš uzsākām sadarbību, mums meitiņa nogulēja visu nakti (no plkst.19:00-7:00), ar vienu nakts ēšanas reizi. Pēc pāris naktīm meitiņa saprata, ka arī šī viena nakts ēšana viņai vairāk nav vajadzīga, jo gulēt pa naktīm taču ir feini!  🙂 Bija liels prieks, kad redzējām, ka meitiņa arī pati var aizmigt savā gultiņā bez vecāku palīdzības, kā arī miedziņš pa dienām bija kļuvis pilnvērtīgāks un labāks.
Par to, ka mums atkal pēc ilgstoša perioda bija pilnvērtīgs nakts miegs, varam pateikties tikai un vienīgi Paulai. Sadarbības gaitā Paula nekad neatteica padomu un savus ieteikumus, ja mums bija radušies kādi jautājumi. Tā kā, droši varam apgalvot, ja jums ir līdzīga situācija, ir svarīgs nakts miegs un miers mājās, tad droši sazinieties ar Paulu 

Laila, Keitas (1 gads un 5 mēneši) mamma

Meitiņai palika 1,5 gads un kopš 5 mēnešu vecuma nebija izgulējusi nevienu nakti. Pati jau biju pārgurusi, meitiņa arī neizgulējusies un sapratu, ka kaut kas ir jādara lietas labā. Pilnīgi nejauši Facebook atradu Miega peli.
Paula uzklausīja mūsu problēmas, iedziļinājās katrā detaļā, atbildēja uz visiem mums interesējošiem jautājumiem. Uzreiz radās sajūta, ka varam Paulai uzticēties un, ka viņa noteikti mums palīdzēs. Arī šaubu gadījumos es varēju Paulai visu jautāt un viss man tika laipni un sīki izskaidrots.
Sakārtojot dienas ritmu un ievērojot Paulas ieteikumus, mēs esam tikuši pie izgulētām naktīm un laba garastāvokļa!
Noteikti iesaku Miega peli visiem vecākiem, kuru bērniņiem ir miega problēmas. Tas ir vairāk kā tā vērts!
Liels un mīļš paldies Paulai!  🙂)))))

Rasa, Emīla (2 gadi un 7 mēneši) mamma

Noteikti iesaku visiem, kuriem bērns naktī mostas, slikts gulētājs, grūti piedabūnams gulēt u.t.t. Un neklausieties, tajos, kas saka, ka nu jā, bērnu naktīs mostas ut.t. Nē, Paula pierādīja, ka tā gan nav. Ja Jums liekas, ka visu esat izmēģinājuši, bet nekas nestrādā un bērna miegs neuzlabojas, Jūs neesat pamēģinājuši Paulas palīdzību. Profesionāla, iedziļinās un galvenais palīdz to visu īstenot. Mana vienīgā “škrobe”, ka sastapu Paulu tikai tagad, kam manam bērnam gandrīz 3 gadi:)

Zane, Artūra (7 mēneši) mamma

Noteikti iesaku tiem, kam miedziņš nav sakārtojies. Ar izmainītu dienas ritmu esam tikuši pie mierīgam naktīm, labas apetītes pa dienu un visādi citādi ļoti priecīgu bērnu ☺️

Mamma ar meitu (1 gads un 1 mēnesis) (vēlējās palikt anonīmi)

“Miega peli” uzrunāju drīz pēc meitas pirmās dzimšanas dienas.

Nebija tā, ka biju izmisumā, mazliet nogurusi gan. Mums ir brīnišķīga meita, bet gribējās labāk saprast viņas reālās miega un nomoda vajadzības. Problēmas mums sagādāja ilgās nakts midzināšanas, dienas miegi bieži viena arī bija kā loterija, aizmigt pati nemācēja, īpaši vakarā. Arī ēšana naktī divas/trīs reizes likās mazliet par daudz šim vecumam. Sapratu, ka jāmaina lietas, bet nezināju ko un kā.

Forumos rakties negribēju, esmu pārbaudījusi, ka draudzeņu un radu padomi arī reti kad reāli noder, man esošās grāmatas arī īsti nepalīdzēja. Tāpēc uzrunāju cilvēku, kas šajos jautājumos ir profesionāli iedziļinājies, proti, miega konsultanti Paulu. Viņa jau pirmās konsultācijas laikā parādīja daudzus virzienus, kuros jāstrādā, lai manis iecerēto harmoniju sasniegtu. Beidzot man bija instrumentu kaste, kuru sāku pamazām likt lietā. Man par pārsteigumu, sakārtojot vienu lietu, sakārtojās arī daudzas citas un, kopā strādājot, mēs tikām pie bērna, kas:

  • noguļ stabili divas diendusas dienā BEZ pilnīgi nekādas midzināšanas (ielieku gultā un aizmieg PATI, bez raudāšanas, spēlējoties, kas iepriekš bija neiedomājami)
  •      arīī uz nakts miedziņu aizmieg PATI
  • esam atbrīvojušies no nakts ēdienreizēm, tas nozīmē, ka es guļu VISU NAKTI! Tas man īsti nebija mērķis, bet tas nāca komplektā ar sakārtotiem miegiem. Patīkams bonuss, kā teikt. 😀
  • ir mazāk kašķu
  • vakarā man beidzot ir SAVS LAIKS! Varu atpūsties no bērnkopības jautājumiem un pievērsties citiem.

Ja sākotnēji mums bija vēlme sakārtot tika dažas lietas, tad esam sakārtojuši daudz vairāk! Jo tas viss nāk komplektā: ēšana, gulēšana, nomoda un miera laiks.

Ir tikai viena lieta, ko nožēloju, ka nesāku to darīt ātrāk, jo ir tiešām milzum daudz lietu, ko mēs par mūsu bērnu miegu un ritmu vienkārši nezinām! To nemāca nevienos jauno vecāku kursos, bet vispār līdzās zīdīšanas un hendlinga tēmām pat ļoti, ļoti vajadzētu . 😊 Vienkārši miegs ir pārāk svarīgs jautājums gan bērniem, gan vecākiem, lai problēmas šajā sfērā pieciestu ar domu “gan jau pāries” un “neizgulēties ir normāli”. Tāpēc novēlu arī citiem jaunajiem vecākiem nepieciest savu miega diskomfortu un prasīt palīdzību cilvēkiem, kas šajos jautājumos tiešām orientējas. Garantēju, ka jūs par savu bērnu, ar kuru ļoti iespējams pavadāt 24/7, uzzināsiet ļoti daudz jauna. 😊

Ketija, Kristenas (2 gadi) mamma

Teju divus gadus nezināju ko nozīme izgulēties. Kādu laiku apsvēru domu vērsties pie Paulas pēc palīdzības, bet baidījos, ja nu neizdosies, ja nu tas tomēr ir pārejoši? Līdz šim centos darīt visu kā labāk savām meitām, bet izrādās bieži šāvu galīgi greizi. Tad nu uzrunāju Paulu un sapratu, ka jāmēģina. Un ak laime, būtu zinājusi agrāk, cik patīkami bērnus likt gulēt 19:00 un beidzot savā ikdienā atrast laiku arī sev! Esmu ārkārtīgi pateicīga par sadarbību ar Miega Peli. Vērsos pēc palīdzības saistībā ar divgadnieci, bet rezultātā ieviesām izmaiņas arī manai jaunākajai meitai. (5 mēneši) Un nu es naktīs guļu! Berni ir izgulējušies un visam pa virsu, man ir miera pilni vakari. Milzīgs paldies Tev, Paula.
Laimīga mamma, laimīgi bērni. 

Lauma, Odrijas (9 mēneši) mamma

 

Milzīgs paldies Paulai par miega atgriešanu mūsmājās! Meitiņa kopš dzimšanas bija slikta gulētāja – ja naktī vēl kaut cik, tad pa dienu ļoti švaki.
Sadarbībā ar Miega peli tika izmainīts dienas grafiks, atradināta no gulēšanas ar knupi un aizmigšanas ēdot. Jau pēc pirmās dienas bija jūtami uzlabojumi, ļoti ātri mazā pielāgojās bez lieliem pārdzīvojumiem.
Tagad ir labas diendusas, laicīgi iet gulēt un noguļ visu nakti. Iepriekš man tas šķita neiespējami, ka mana mazā 10mēnešiece ielikta gultiņā varētu mierīgi bubināt un spēlēties līdz pati aizmieg, bet tagad tas notiek tieši tā.  🙂

Maija, Renāra (9,5 mēneši) mamma

Miega pele bija tieši tas kas vajadzīgs, lai mūsu mājās būtu harmonija un izgulējušies cilvēciņi.
Mūsu dēliņš savos 9,5 mēnešos cēlās naktīs ik pa 45minūtēm-2 stundām, un pieprasīja mammas pienu, kas nozīmēja, ka visu naktsmiegs bija nekāds.Spēja uz nakti aizmigt tikai pie krūts vai šušinot un šūpinot. Bet tad ar Miega peles palīdzību jau pāris dienu laikā dēliņš iemācījās aizmigt patstāvīgi un arī nakts celšanās un ēšanas bija beigušās! Esam laimīgi un bezgala pateicīgi 🙂

Beāte, Lūkasa (2 gadi un 8 mēneši) mamma

Liels paldies Paulai, kura palīdzēja mums sakārtot miega režīmu dēliņam (2g.,8 mēn.). Kopš nomainījām redeļu gultiņu uz tādu, no kuras pats var izkāpt, dēls regulāri naktīs nāca uz “lielo” gultu. Arī vakarā bija grūtības nolikt gulēt – “cīnījāmies” 2 stundas, bija jāsēž blakus, jāliek roka uz sejas, lai dēliņš aizmigtu. Kopš sadarbības, esam sakārtojuši gulēt iešanas režīmu, kā arī dēls visu nakti noguļ savā gultā un priecīgs mostas no rītiem. Paldies 

Dinija, Leonarda (3 gadi un 6 mēneši) mamma

Ja Jums bèrnam ir grùtíbas ar naktsmieru, aizmigšanu utt., tad Paula Jums palídzès, izskaidros un atradís īsto risinàjumu kà ar to tikt galà!
Mums viña visu łoti labi pastàstíja, sastàdíja personalizètu plànu un cítígi sekoja lídzi procesam!

Varu teikt, ka viña mums palídzèja un pèc 2 nedèłu darba jau bija uzlabojumi un pàrmaiñas uz labo pusi!

Łoti jauka un atbildíga, ar mīlestíbu un dziłu izpratni pret to, ko dara!

Māra, Lauras (2 gadi un 4 mēneši) mamma

Paula mums deva drosmi un pārliecību pašiem par sevi. Ļoti iedziļinājās mūsu situācijā, izvērtēja bērna temperamentu un ieteica kura miega treniņa metode būtu piemērotāka. Ar stingru pārliecību uzsvēra būtiskāko kas jāievēro, lai būtu panākumi un kur atkāpes nav ieteicamas. Pēc konsultācijas visu apkopoja un atsūtīja pārskatāmu un strukturizētu plānu. Sniedza atbalstu, kad tas bija nepieciešams un spēja rast atbildes uz visiem jautājumiem. Bez Paulas atbalsta mēs tik lielām pārmaiņām nebūtu paši saņēmušies un tas prasīja tikai pāris dienas, lai mēs visi varētu mierpilni gulēt. Paldies par miegu!

Jana, Elizabetes (1 gads un 3 mēneši) mamma

Meitai 1g 3men. Vīrs vairāk nekā gadu gulēja blakus istabā. Es jau biju aizmirsusi, tas nozīmē naktīs GULĒT. Tagad guļam mēs VISI trīs 😍 Tāda sajūta it kā bērns būtu samainīts! Brīžiem nespēju noticēt, ka tas tiešām ir noticis, – bērns guļ BEZ manas klātbūtnes. Miega Pele dara brīnumus 🙏

Rūta, Anetes (10 mēneši) mamma

Tiešām no sirds iesaku! Mana 10mēnešus vecā meitiņa beidzot izguļ visu nakti bez pamošanās! Līdz šim gulējām visi trīs kopā lielajā gultā, mošanās dažreiz bija ik pa 40 min. 🙈 un iemigšana meitiņai bija tikai ar krūti…Ak, kā man tas bija apnicis!!! Uzsākot sadarbību jau trešajā naktī, mēs visi trīs beidzot izgulējāmies līdz pat rītam, un visi modāmies smaidīgi! 🥳 Šobrīd mazā pat ir tikusi pie savas guļamistabas, un mierīgi izčuč nakti savā gultiņā!!! 

Maija, Haralda (1,6 mēneši) mamma

Īsi pirms uzsākām kopīgu darbu ar Miega peli, es, intereses pēc, pāris nedēļas pēc kārtas naktīs pierakstīju laikus, cikos mostas mans dēls. Jo naktīs viss notika tādā autopilotā, ka no rītiem jau vairs neko nevarēju atcerēties. Modās viņš ar čīkstēšanu un iemigt spēja tikai padzerot piena maisījumu. Ar Miega peli mainījām bērna režīmu un… izrādās, ka ar to bija pietiekami! Long story short – tagad viņš guļ no 20-8, savā istabā, aizmieg patstāvīgi, mostas tikai vienu reizi – no rītiem 😄 un vienmēr lieliskā noskaņojumā. Un tikpat labi guļ arī diendusu.
Darbs divu nedēļu garumā attaisnojās ar uzviju. Tas nebija viegli vispirms jau pārējiem ģimenes locekļiem – procesa laikā nācās pielāgot savu režīmu, bet varu ar pilnīgu pārliecību apgalvot, ka tas IR tā vērts!
Nav jāciešas un jādzīvo ar domu “tas kādreiz pāries” vai “tās ir pa dienu uzņemtās emocijas un iespaidi”. Izgulējies bērns un pārējie ģimenes locekļi būs daudz laimīgāki un spējīgāki apgūt ko jaunu!
Milzīgs paldies Paulai un veiksmi tiem, kas nolēmuši mainīt miega paradumus 🙌🏻

Laura, Paulas (5 mēneši) mamma

Paula palīdzēja mums sakārtot 5mēnešu vecajai meitiņai miegu. Jo bija jau tik tālu, ka naktī modās ik pēc 45min-1h-1.5h. Jau gandriz menesi nezināju vairs kā ir gulēt pat 2h pēc kārtas.. Bija briesmīgi..
Bet pēc jau mazāk kā nedēļas Paulas vadībā meitiņas miegs un mūsu dzīve līdz ar to ieverojami uzlabojas. Lai ari taja laikā, kad meklējām iemeslus kāpēc meitina nevar nogulēt vairākas stundas pēc kārtas, visi, kam nebija slinkums teica, ka tas ir normāli, jo bērni ir dažādi un var negulēt. Citi pat minēja gadījumus, kad bērns ceļās vairākas reizes naktī līdz pat 4 gadiem, ka mums vispār neesot ko uztraukties. Bet man nelikās ok dzīvot pilnīgā miega badā, tāpēc meklēju atbildes- daudzās grāmatās/internetā..Tad atkal es sapratu, ka daudz ko darām nepareizi, bet ar ko sākt un kā nonākt līdz tam, lai ir pareizi, nesapratu. Meklējumi beidzās, kad uzgāju Miega Peli- Paulu un saņēmu gan atbildes, gan atbalstu. Meitiņa tagad 6 mēnešos guļ 11h naktī un ceļās tikai, lai 1reizi naktī paēstu. Tas ir labums ne tikai mums vecākiem, bet arī bērna attīstībai un pašsajūtai, ļoti ļoti svarīgi spēt gulēt naktī un pašai spēt pārslēgties uz nākamajām miega fāzēm, bez mūsu palīdzības. Milzigs paldies Paula par tavu darbu- iesaku visiem!

Monta, Santas (10 mēneši) mamma

Sadarbību ar Miega peli es atliku vairāku mēnešu garumā, jo pēc katras labāk gulētas nakts likās, ka varbūt tagad būs labāk, varbūt beidzot būs pārgājusi kāda miega krīze vai tamlīdzīgi. Tomēr vienmēr tas bija tikai īslaicīgi. Lasot citu atsauksmes, es nevarēju iedomāties, kas ir Miega peles maģija, lai mana meita jau pirmajā nedēļā gulētu bez trauksmainas mošanās. Bija bail, ka tieši ar mums kaut kas varētu neizdoties, jo paši taču bijām izmēģinājuši dažādas pieejas un diemžēl bez rezultāta. Pēc 10 mēnešiem traucēta nakts miega (ar mošanos apm.4x naktī), es sapratu, ka ir jāriskē un uzrunāju Miega peli. Šķiet, ka mums pietrūka pavisam nedaudz, tomēr tik ļoti būtiskas informācijas, kuru sniedza tieši Miega pele, un jau no pirmās nakts bija uzlabojumi. Vislielākais sirdsmiers man kā mammai bija par to, ka nemaz nenācās pārlieku raudināt vai „mocīt” bērnu, jo nakts miegs ātri vien dabiski sakārtojās pēc Miega peles norādījumiem. Aizmirstiet par apkārtējo komentāriem, ka bērnam negulēt vai bieži mosties ir tikai normāli – katram no mums ir nepieciešams kvalitatīvs un pietiekami ilgs miegs, arī zīdainim. Tagad arī es varu uzrakstīt pozitīvu atsauksmi un iedrošināt ikvienu vecāku vērsties pie Miega peles, ja nepieciešama palīdzība.

Mamma ar meitu (1 gads) (vēlējās palikt anonīmi)

Pie Paulas pēc palīdzības vērsāmies, kad meitiņas biežā mošanās naktīs jau bija ieilgusi 8 mēnešus (sāka negulēt 4 mēnešos). Sākumā likās, ka tas ir izsalkums, bet ilgtermiņā vienkārši pārauga par nespēju aizmigt bez krūts. Izrunājot ar Paulu dienas un nakts gulēšanas paradumus, tikām pie detalizēta plāna kā sakārtojot diendusas tiks uzlabota arī nakts gulēšana. Paralēli miega treniņam atradinājām meitu no krūts ēšanas. Procesa laikā atklājās vēl viens “netikums”, kuru, mēs, labu gribot, bijām pieradinājuši, bet, kā izrādījās, traucēja meitai pašai iemigt pēc atkārtotas mošanās. Pirmā nedēļa bija ļoti grūta. Un tad notika tieši kā Paula solīja – miega regresam sekoja miega pilnas naktis mums visiem. Ieskatam: 1.nakts – 10 mošanās reizes, bet pēc 11. nakts Paula saņēma prieka ziņu – meita nogulēja visu nakti. Paldies Paulai par palīdzību, par lielisku atbalstu un, pats galvenais, par miega atgriešanu mūsu ģimenē.

Mamma ar meitu (vēlējās palikt anonīmi) (5 mēneši)

Izrādās mūsu bērns prot aizmigt pats un gulēt! Kā? Kādēļ mēs viņu tā mocījām nedodot gulēt? Vizinājām stundām ilgi ratos un aizmiegot ar krūti mutē pat līdz 10x naktī! Visiem liels auto pilots un mazākajam ( 5mēneši ) oma nekāda, man arī, apzinoties ka pavadām dienu kopā 24/7 nedodot viens otram mazu atelpas brīdi, bet hei, tam visam ir labas ziņas… un labās ziņas ir Miega Pele Paula. Sākot sadarbību ar Paulu es biju ļoti skeptiska, bet ļāvos pārmaiņām un iedvesmojos no tām! Jau pirmajā naktī sapratām, jā, mūsu bērns guļ! Grib gulēt, māk gulēt un pat patīk tas. Pēc nedēļas jau bija aizmirsies kā tas ir negulēt! Tagad nomodas brīži mums visiem kopā ir tik skaisti, enerģiski un radoši. Atpūtas brīži atjaunojoši un spēcinoši!

Mēs sākam lielu lielu paldies Paulai par viņas dotajiem padomiem, par mūsu izglītošanu un atbalstu!

Austras (1 gads un 6 mēneši) vecāki (vēlējās palikt anonīmi)

Jāatzīst, ka Miega peli uzrunāju tad, kad osteopāta un neirologa ieteikumu ievērošana nedeva nekādus rezultātus un bija pagājusi kārtējā smagā nakts, kad abas bijām gulējušas vien pāris stundas.

Atsāku strādāt, gulēju vidēji 3stundas naktī, jo mūsu meita savā gultā negulēja – tikai blakus un uz manis. Iedomājieties mammas miegu, kad bērns nakts laikā ir nemierīgs, visu laiku maina pozas un vēl brīžam uzliek savu galviņu uz mana kakla vai sejas tā, ka grūti paelpot. Niecīgās miega stundas atspoguļojās bērna noskaņojumā. Meita bija niķīga, lielāko dienas daļu čīkstēja par lietām un situācijām, kas nav viņai pa prātam. Dienas ritms nebija, jo pa dienu gulēja atkarībā no tā kā pa nakti bija gulējusi. Līdz ar to arī ēdienreizes nebija noteiktos laikos, bija grūti saprast, kad meita grib ēst, kad nē. Runāju par bērnu, kuram ir 1,6g.

Ar nepacietību gaidīju sadarbību ar Miega peli. Biju gatava uz visu, lai beidzot varam izgulēties.

Saņēmām miega plānu, strikti pie tā pieturējāmies. Jau pirmajā vakarā mūsu meita pati iemiga gultiņā pēc nieka 40min raudāšanas! Ierastās raudāšanas un kašķi ik vakaru ilga 1-3h. Uzsveru, ka apzinātas un kontrolētas darbības bērna miega uzlabošanai sniedz rezultātu, mūsu gadījumā 40min paraudāšana, ierasto 2h vietā.

Turpmākās gulēt likšanas bija vēl nesāpīgākas-raudāšana līdz 20min.

Jau no pirmās sadarbības dienas mūsu meita naktis nogulēja bez mošanās. Vienu ieraudāšanos naktī (ja tāda bija) uz pāris min es neskaitīju. Pēc 1 nedēļas sadarbības ar Miega peli meita pati iemieg dienas miedziņā un uz nakti. Meitai ir sakārtots dienas režīms, ir konkrēti ēšanas laiki. Ir uzlabojusies apetīte un pats galvenais – meita ir smaidīga, priecīga un IZGULĒJUSIES!🥰♥️

Tāpat arī mēs esam izgulējušies un priecīgāki.

Miega pele ir tik atsaucīga un saprotoša un palīdz ar padomiem kā pareizāk rīkoties, ja rodas jautājumi vai šaubas. 

Mēs novēlam sadarbību ar Miega peli visām ģimenēm, kurām kvalitatīvs miegs ir aizmirsta lieta. ♥️