Paula Metāla

Netraucēts un pilnvērtīgs miegs visas nakts garumā Tev un Tavam bērniņam – tas ir vienkāršāk nekā Tev šķiet!

Par mani

Sveiki! Mani sauc Paula. Esmu mīloša sieva un mamma savam dēliņam.  Ikdienā mans darbs ir saistīts ar IT sfēru, tomēr nolēmu kļūt par zīdaiņu un bērnu miega konsultanti. Mans “kāpēc” es kļuvu par miega konsultanti ir cieši saistīts ar manu personīgo dzīvi. Pilnvērtīgs miegs vienmēr ir bijusi viena no manām dzīves prioritātēm. Kad pasaulē ieradās mans dēls, šī prioritāte palika novārtā. Es piedzīvoju to, ka mans bērns  neguļ. Vairākus mēnešus pēc kārtas piedzīvoju negulētas naktis, kas rezultējās lielā nogurumā, sliktā noskaņojumā un sliktās attiecībās ar vīru. Meklējot risinājumus, tika apmeklēti ārsti, izmēģināti dažādi padomi. Tomēr situācija neuzlabojās. Es neapstājos un turpināju meklēt risinājumus, līdz internetā atradu iespēju nolīgt zīdaiņu un bērnu miega konsultantu. Tajā brīdī nodomāju, ka man vairs nav ko zaudēt, ja nu vienīgi ieguldītos līdzekļus. Nodomāju, ka šī nauda man dzīvē neko daudz nemainīs, bet, ja spēs uzlabot mana bērna miegu, tad būšu ļoti pateicīga par to. Riskēju, kaut nebija nekādas garantijas par to, ka kaut kas varētu uzlaboties. 2 nedēļu darbs ar miega konsultanti man bija dzīvi mainoša pieredze.

 Šobrīd varu teikt, ka miega konsultanta nolīgšana bija mans pēdējā laika labākais lēmums, jo konsultante spēja bērna miega problēmas atrisināt 2 nedēļu laikā. 2 nedēļu darbs ir rezultējies ar mana dēla mierpilnu miegu ilgtermiņā. Balstoties uz savu pozitīvu pieredzi, pati nolēmu kļūt sertificētu zīdaiņu un bērnu miega konsultanti.  Ticu, ka Latvijā ir daudz ģimenes, kuras skaļi par to nerunā, bet arī saskaras ar to, ka bērns neguļ. Ģimenes nav informētas par to, ka patiesībā bērna miega problēmas ir iespējams atrisināt ar dažiem vienkāršiem paņēmieniem. Tā vietā, lai ģimenes ietu cauri bērna ilgtermiņa negulēšanai un pieņemtu šo situāciju kā pašsaprotamu lietu, bērna miega problēmas ir risināmas.  Ar savu darbu es vēlos palīdzēt citām nogurušām ģimenēm beidzot atgūt miegu, kas visiem ir tik ļoti nepieciešams, jo es zinu kā tas ir – negulēt ilgtermiņā.

Esmu sertificējusies kā zīdaiņu un bērnu miega konsultante ASV Ģimenes Miega institūtā (Family Sleep Institute). Lai sertificētos, esmu izgājusi 250+ stundu praktisku apmācību kursu, kas aptver dažādus ar miega saistītus aspektus. Papildus esmu ieguvusi zināšanas zīdīšanas pamatos un pēkšņā nāves sindroma riska mazināšanā bērniem.

Misija

Veicināt labus miega paradumus bērnam jau no mazotnes un risināt bērnu miega problēmas.

Izglītot sabiedrību par veselīga miega nozīmi bērna dzīvē.

Mainīt sabiedrības vispārpieņemtos uzskatus par bērna miega jautājumiem.

Vīzija

Kļūt par atpazīstamu un uzticamu vadošo zīdaiņu un bērnu miega konsultanti Latvijā un pārējās Baltijas valstīs.

Vērtības

\

Individualitāte – individuāla pieeja katrai ģimenei, piedāvājot vispiemērotākos risinājumus.

\

Uzticamība – uzticēšanās vairošana, sasniedzot labus rezultātus strādājot kopā ar ģimenēm.

\

Atbalsts – “Atbalsta pleca” klātbūtne ģimenei jebkurā brīdī.

\

Profesionalitāte – profesionalitātes saglabāšana jebkurā situācijā.

Iegūtie sertifikāti un apmācības:

Sertificēta zīdaiņu un bērnu miega konsultante. Iegūts Ģimenes Miega Institūtā (Family Sleep Institute), 250+ stundu praktisks apmācību kurss. (2019)

 Zīdīšanas pamati. Iegūts Zīdīšanas izglītības centrā (LactationEducation Resources), 6 stundu apmācību kurss. (2019)

Pēkšņā nāves sindroma riska mazināšana bērna aprūpē. Iegūts Amerikas Pediatrijas Akadēmijā (American Academy of Pediatrics). 1 stundas apmācību kurss. (2019)

Mana pieeja

Strādāju ar individuālu pieeju katrai ģimenei. Katras ģimenes bērna miega situācija tiek rūpīgi uzklausīta un analizēta. Tiek piedāvāti tikai pielāgotie risinājumi, balstoties uz katras ģimenes izvirzītajiem mērķiem, audzināšanas veidu un apkārtējiem apstākļiem.  Darba procesā tiek ņemts vērā katra bērna vispārējais veselības stāvoklis un bērna rakstura īpašības. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, risinājuma ieviešanas procesā katra ģimene tiek atbalstīta gan profesionāli, gan emocionāli.  Katra risinājuma ieviešanas brīdī tiek novērota situācija un progress un, ja nepieciešams, tiek ierosinātas korekcijas risinājuma ieviešanas procesā. Katra ģimene tiek atbalstīta gŗūtos brīžos – motivēju, iedrošinu, kā arī priecājos kopā par sasniegumiem! 

Vēlies uzzināt vairāk?

Sazinies ar mani!

14 + 11 =